Obchod pro filmaře

JTK se zabývá prodejem osvětlovací techniky, speciálních světelných zdrojů a spotřebního materiálu zejména pro film, divadla a televizní studia, ale i například pro zdravotnictví. V této oblasti máme mnohaleté zkušenosti – firma na českém trhu působí již od roku 1991.

V roce 2017 se firma stěhuje do větších a lépe dostupných prostor ve skladovém areálu v Hostivici. Nárůst skladové plochy nám umožňuje držet skladem mnohem více produktů a reagovat na poptávky zákazníků bez většího prodlení.

Rok 2018 byl ve znamení výrazného růstu. Opět jsme rozšířili sklad, vybudovali nové kancelářské prostory, showroom a servisní centrum, což nám umožnilo stát se servisním partnerem ARRI, Astera, K5600, Litegear, Manfrotto a dalších značek světel a příslušenství. Růst ocenili i naši dodavatelé, takže se firma JTK stala výhradním distributorem firem ARRI, LiteGear, GEN Energy, K5600 a dalších. Díky tomu máme rychlejší dodávky a hlavně lepší ceny.

Po propadu trhu způsobeném COVIDem se v roce 2022 firma opět vrací k růstu. Rozšíření skladové plochy na téměř trojnásobek, větší plocha showroomu i servisního oddělení, přepracování prostor pro expedici, což má za cíl zrychlení dodávek zakoupeného zboží i nárůst kapacity příjmu.

Ve druhé polovině roku 2022 jsme převzali firmu Noon Filmtechnik, dlouholetého dodavatele všech potřeb pro filmaře na českém a slovenském trhu. Noon Filmtechnik bude nadále působit na trhu jako samostatná firma a bude využívat logistického zázemí JTK.

Na začátku roku 2023 JTK a Noon Filmtechnik otevírají novou prodejnu a showroom filmařské techniky na Praze 4. Zároveň s tím začínáme budovat nový společný brand pod značkou ProFilmaře.