LED kapesní - Aputure

Cestujete nalehko, ale přesto potřebujete mít kvalitní techniku pro osvětlení? Nabízíme kapesní světla pro filmaře, která mají velmi skladné rozměry a můžete s nimi cestovat. Žádné světlo nenahradí profesionální velká světla ve studiu, ale i s malými zdroji světla v naší nabídce můžete svou scénu přizpůsobit tak, že bude osvětlena podle vašich představ. Přenosná světla jsou zkonstruována tak, aby byla odolná a snadno použitelná. I u kapesních modelů si můžete snadno regulovat barvu a intenzitu světla, jako byste byli ve studiu. 

Můžete je držet v ruce, ale třeba je také připevnit na stojan, na zeď nebo na jakýkoliv magnetický povrch. Kromě jednotlivých světel si můžete pořídit celé sady v kufříku, které vám umožní si ještě lépe přizpůsobit světelné podmínky. Populární jsou plně nastavitelné LED žárovky, které si můžete pořídit jednotlivě i v praktickém setu. I přes svou malou velikost vám poskytnou intenzivní a nastavitelné světlo. 

S nabídkou našich kapesních světel pro filmaře zjistíte, že i s malým množstvím světelné techniky dokážete vytvořit perfektní světelné podmínky ať už jste kdekoliv.