Společnost K5600 patří mezi známé ikony v oblasti osvětlovací techniky. Byla založena v roce 1992 a má pobočky v Los Angeles a Paříži. Jde o předního výrobce inovativního osvětlení pro filmový průmysl a náš e-shop je pro vás příležitostí, jak si tuto špičkovou techniku můžete pořídit pro natáčení vašich filmů a videí. K5600 vytváří inovativní řešení osvětlení pro dnešní výrobní požadavky se zaměřením na HMI a LED technologii. Svítidla této značky jsou jedny z nejlehčích, nejjasnějších a nejuniverzálnějších na trhu. Všechny produkty jsou navrženy v USA a vyráběny po celém světě.

Díky přítomnosti na trzích v USA i Evropě společnost zavedla redundanci dodavatelského řetězce pro všechny produkty, čímž zajistila, že žádná poptávka nebude příliš velká, aby ji bylo možné uspokojit. Mezi nejvyhledávanější produkty značky patří světla Joker. Joker existuje od roku 1992. Počínaje tradičním PAR světlem se vyvinul v švýcarský nůž mezi osvětlením. Jeho design holé žárovky umožňuje využít nespočet příslušenství, které tvaruje světlo v závislosti na scéně. V naší nabídce máme světla Joker2, která jsou nejnovějším modelem, který zahrnuje kompletní přepracování. 

Mezi vylepšení patří vylepšené odlehčovací a brzdové systémy, rychlý přístup k žárovce a četné předřadné funkce včetně vysokorychlostního, stmívacího a bezdrátového ovládání.