Fresnelová světla jsou ve filmovém průmyslu nezbytností. Disponují čočkou, která vytváří širší paprsek světla s měkkými okraji, který se běžně používá pro zadní světlo a horní světlo. Mezi nejlepší značky v oblasti fresnelových světel patří Fiilex. Je označovaný za průkopníka v oblasti fresnelových světel s LED zdrojem pro filmový průmysl.

Značka přišla s mnoha revolučními technologiemi, které si zasloužily velký ohlas. V roce 2014 Fiilex vydal oceněné 180W CCT laditelné LED fresnelové světlo s využitím patentované technologie Dense Matrix LED, které umožňuje vysokému výkonu světla udržovat velmi vysoké CRI a TLCI v celém rozsahu ladění CCT. V roce 2019 společnost dokončila významnou aktualizaci své produktové řady a vydala svůj první fresnel „COLOR“ řady Q, který obsahuje barvy RGB. Od té doby Fiilex rozšířil možnosti „COLOR“ na celou produktovou řadu: od Q5, Q8, Q10 po P3 a Matrix. 

Všechny produkty Fiilex COLOR nyní sdílejí stejný profil indexu barev a bezproblémově spolupracují jako skupina. V průběhu let byl Fiilex uznáván jako lídr ve výrobě nejlepších LED světelných zdrojů pro televizní a filmový průmysl. Zajistěte si fresnelová světla od této značky, u které máte jistotu, že vybíráte to nejlepší na trhu.