Exoskeleton pro ASTERA trubice

Projekt Exo Skeleton pro Astera Led Tubes vznikl na základě zkušeností uznávaných kameramanů, kteří hledali maximální tvůrčí flexibilitu při natáčení s bezdrátovými trubicemi Astera.
Vyrobil ho tým výzkumu a vývoje společnosti Lockcircle, která se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi v oblasti konstrukce a výroby "kinematografických klecí a příslušenství" pro filmové kamery dobře známé a dodávané do celého světa.
Základní myšlenkou bylo posunout provozní flexibilitu do inovativního režimu a vytvořit "modulární stavebnicový systém“ kolem výjimečné řady trubic Astera, které jsou známé a používané na filmových scénách po celém světě.
Exo Skeleton je také systém navržený pro světelné designéry, kteří stále hledají novou "inspiraci" pro televizní pořady a scénografům, kteří hledají pokročilá řešení "praktického osvětlení" s mimořádně rychlou dobou přípravy.
Exo Skeleton se vyvíjí spolu s mnoha dalšími revolučními produkty a stane se velmi rozsáhlým systémem, který vám umožní postavit jakékoli kreativní nápady ve velmi krátkém čase a vyjádřit potenciál bezdrátových trubic Astera na nejvyšší úrovni.
Exo Skeleton je vyroben z leteckého hliníku obráběného na CNC strojích a z uhlíkových vláken pomocí nejnovější technologie "aditivní výroby".

- Exo Link, pro vytváření nekonečných řad trubic Astera: Helios, Titan, Hyperion.
- Exo Hold, k zavěšení dlouhých řad trubek.
- Exo Cube, k vytváření neuvěřitelných trojrozměrných konstrukcí.
- Exo Side, k vytváření okamžitě svítících rámů.
- Exo Slab, ideální pro stolní střelbu, ale je to také mechanické rozhraní.
- Exo Bone, pokročilý systém pro filmovější aplikace a scénografii.
- Exo Grid, inovativní 60stupňová mřížka z uhlíkových vláken pro modelování úhlu světla.
- Exo Pin, technický vynález, který umožňuje upevnit kolík v 8 různých polohách na kameru Astera Helios,
  a 18 pozic na modelu Astera Titan.

Ve fázi návrhu je mnoho dalších produktů s inovativními nápady pro kinematografii, televizi, živá vystoupení a události.