Nabízíme vysoce kvalitní filmařské osvětlení značky DMG. Vyrábí ho společnost Rosco, založená v roce 1910, která je známá především svými produkty, kterými zásobuje filmaře po celém světě. Po mnoho let dodává barevné filtry, scénické barvy, mlhové produkty pro zábavní průmysl a další. 

Společnost nyní nabízí produkty ve více než tuctu kategorií, včetně LED osvětlení, kulis a digitálních snímků, ovládání oken, zařízení pro promítání obrazu a efektů, inscenační produkty, promítací plátna a podlahové produkty pro taneční a televizní studia. Díky inovacím, jako jsou LitePad, SoftDrop, Cube Family a Silk LED Lighting System, Rosco rozšířilo svůj tržní dosah rozvojem velkého portfolia řešení pro architektonické a filmové a televizní trhy. Společnost byla oceněna čtyřmi cenami Akademie filmových umění a věd. Ocenění byla udělena za řadu světelných filtrů Cinegel společnosti Rosco a řadu světelných filtrů CalColor. 

Další ocenění získala za firemní kulisy a mlhovače. Centrála společnosti Rosco je ve Stamfordu, v Connecticutu, s dalšími americkými zařízeními poblíž Austinu v Texasu a Hollywoodu v Kalifornii. Rosco je nadnárodní společnost působící po celém světě a pokud chcete používat při natáčení nebo focení stejnou techniku jako prestižní filmaři, vyberte si z naší nabídky.