Creamsource je jednou z předních značek v oblasti kinematografie. Když chtějí filmaři zajistit ty nejlepší světelné podmínky, často se obrací právě na tuto značku, která je hojně využívaná i v Hollywoodu. Značka je tu od roku 2004 a jejím cílem bylo vyřešit problémy filmového průmyslu a vytvořit taková zařízení, která zajistí ideální světelné podmínky. 

Společnost je průkopníkem v oblasti osvětlení, navrhuje a sestavuje techniku, která je zcela revoluční a posouvá filmovou tvorbu na novou úroveň. Už v roce 2004 společnost navrhla a postavila jednu z prvních rozsáhlých vysoce výkonných LED instalací používaných ve filmovém průmyslu pro výrobu Happy Feet režiséra George Millera s 60 svítidly poskytujícími 6kW spolehlivého LED světla pro zachycení pohybu. 

O dva roky později společnost navrhla speciální kruhová LED světla, která chytře vrhají světlo na natáčenou scénu a vytváří skvělý filmový zážitek. Technika Creamsource je používána v mnoha slavných filmech a za zmínku stojí třeba X-men Origins – Wolverine. Zajistěte si také profesionální filmařskou techniku a poskytněte divákům ten nejlepší zážitek ze sledování.