California Sun Bounce

SYSTÉM SUNBOUNCE

Proč je SUNBOUNCER-SYSTEM tak jiný!
SYSTÉM SUNBOUNCE se skládá z patentovaného trojrozměrného rozebíratelného rámu vyrobeného z nejkvalitnějšího hliníku. K tomuto jedinečnému rámu se hodí různé zástěny/pokrývky: reflexní, průsvitné, světlo odrážející nebo světlo strukturující. Můžete si vybrat z různých velikostí. Rámy jsou velmi lehké, robustní  o průměru 5 až 8 cm a maximální délce přibližně 135 cm. Systém SUNBOUNCE je účinným osvětlovacím nástrojem pro každou fotografickou situaci.

JEDNODUCHÝ SYSTÉM
Ať už chcete osvětlit cokoli, systém SUNBOUNCE je profesionálním řešením pro dokonalou kontrolu nad světlem. Díky kompaktním rozměrům jej můžete snadno vzít kamkoli s sebou.

Trojrozměrné rámy = mimořádně robustní a přitom lehké.
Systém PermaTense™ = Pevně napnutý reflexní povrch.
Malé balení = obrovský reflektor
SUPER SVĚTLO
SUNBOUNCER PRO s účinnou plochou 2,5 m² váží méně než 1 800 gramů - možná méně než váš profesionální fotoaparát.

EXTRÉMNĚ ROBUSTNÍ
Díky pevnosti a stabilitě, kterou zajišťuje patentovaný systém PermaTense™ v součinnosti s nejjemnějším hliníkem, je dosaženo přesného světelného výkonu. Rámečky a pružné potahy jsou dokonale sladěny.

SLUNEČNÍ PŘÍSTROJ
Zde je další reflektor, který nyní patří do rodiny SUNBOUNCE. SUN-MOVER může vypadat povědomě - ale rozhodně není. Americký a evropský patentový úřad tomuto novému typu SUN-MOVER dokonce udělil patentovou ochranu. SUN-MOVER v sobě skrývá nepředstavitelné schopnosti, které mu propůjčuje jeho velmi speciální, bubnové hlavici podobný protažený povrch. Jedinečnou vlastností je, že jej můžete také zaostřit.