Astera LED - Světelný zdroj - LED RGBWA

Nabízíme vysoce kvalitní světla pro filmovou a video produkci od společnosti Astera. Astera je německý specialista na hardware, software a výrobu. Od poloviny roku 2000 vyrábí Astera dálkově ovládaná LED světla na baterie. Astera je klíčovým hráčem ve filmovém průmyslu a průmyslu osvětlení událostí a má pověst jedné z nejinovativnějších společností v oboru. Světla této značky disponují převratnými technologiemi a samotná společnost se stala průkopníkem v oblasti bezdrátově ovládaného LED osvětlení. 

Její produkty jsou hojně využívané v oblasti filmu, televize, videí, ale i eventů.

Vybírat si u nás můžete sortiment Astera zahrnující LED trubice, pódiové reflektory, LED žárovky NYX, LED panely Hydra a vše pro ovládání. Produkty mají velmi kvalitní konstrukci, jsou zárukou dlouhé životnosti a nejvíce vás potěší jejich nastavení. Vaše možnosti nastavení jsou téměř neomezené a vy díky tomu můžete variabilně měnit intenzitu světla i jeho barvu Díky tomu můžete dokonale nasvítit jakoukoliv scénu a dosáhnout úžasných efektů, které divákům vyrazí dech. 

Jelikož lze všechny produkty této značky ovládat na dálku, ušetří vám to mnoho práce a můžete se z jednoho místa postarat o skvělou show.