Filmaři a video producenti by neměli brát nákup osvětlovací techniky na lehkou váhu. Jelikož se nejedná o malou investici, měli by vybírat pouze z takového sortimentu, který jim dokáže nabídnout spolehlivou funkci a dlouhou životnost. Pokud nechcete šlápnout vedle, vybírejte z vyhlášených značek. Mezi nejlepší patří ARRI, společnost vyrábějící techniku, které důvěřují filmaři i video producenti z celého světa. Není to žádná levná asijská výroba, ale kvalitní německý výrobce filmového vybavení.

Společnost není na trhu nová, má více než 100 let dlouhou historii. Byla založena v Mnichově už v roce 1917 a za jejím vznikem stojí zakladatelé August Arnold a Robert Richter. Zkratka ARRI byla odvozena z počátečních dvou písmen příjmení zakladatelů, Ar nold a Ri chter. Vyrábí profesionální filmové kamery, objektivy, osvětlení a postprodukční zařízení.

Nabízíme širokou škálu osvětlovací techniky právě od této věhlasné značky, abyste si ji mohli pořídit a postarat se, aby vaše práce na filmech a videích byla v co nejlepší kvalitě. Vybírejte si od ARRI kvalitní lampy, ballasty i kompletní sady. Zajisté v naší nabídce naleznete, co potřebujete.

Rychlé info -6% 5 let záruka
Arri M18Arri M18

Arri M18

Skladem
99 910 Kč 106 286 Kč
82 570,25 Kč bez DPH