<-- End Matomo Tag Manager -->

Noon Filmtechnik

Společnost Noon Filmtechnik je nyní dceřinnou firmou JTK.

Nově nás najdete na adrese

Vyskočilova 5
140 00   Praha 4

otevírací doba: PO - PÁ  10:00 - 18:00
email: noon@noon.cz
telefon:  +420 261 262 111

Náš nový prodejní prostor funguje jako prodejna techniky pro filmaře, ale i jako showroom, kde si můžete vyzkoušet a zakoupit osvětlovací techniku všech důležitých výrobců. Je zde zároveň možnost zakoupit gripovou techniku, spotřební materiál jako pásky a filtry v rolích i stříhané na archy a podobně. Dále je možné zde vyzvednout objednávky z eshopu.

V případě, že máte zájem o vyzkoušení konkrétního typu techniky, doporučujeme před návštěvou raději zavolat na telefon 261 262 111, abychom ji pro vás připravili a rezervovali si čas.

Noon Filmtechnik prodává novou i použitou techniku pro filmaře a fotografy - světla, stativovou a gripovou techniku, speciální efekty, spotřební materiál (světelné zdroje, korekční fólie a barevné filtry, profesionální rukavice a pracovní pomůcky.

Kromě toho stále zajišťujeme vlastní výrobu standardního i zakázkového zboží, které nelze zakoupit běžně na trhu. Jedná se zejména speciální světla typu Dino, Wendy, spacelight apod., ale i nejrůznější vozíky a konstrukce pro techniku.

Ve spolupráci se servisním oddělením JTK zajišťujeme opravy a renovace filmařské techniky.

Údaje o společnosti:

NOON - FILMTECHNIK, spol. s r. o.

Vyskočilova 5
140 00   Praha 4

IČO: 453 07 806
DIČ: CZ45307806